Išmani apyrankė – subalansuota aktyviam žmogui.

Xiaomi Mi Band 5 Smart Wristband puikiai tiks kiekvienam aktyviam ir savimi besirūpinančiam žmogui. Tai naujausias Xiaomi gamintojo išmanusis laikrodis, kurį jau spėjo pastebėti ir užsisakyti daugelis pasaulio technologijų megėjų. Tai neturi stebinti, nes šis įrenginys pasižymi išskirtinėmis savybėmis.

Didelis ekranas su dinamišku spalvotu ekranu, kuris yra padidintas apie 20%, lyginant su ankstesne versija. Jūs galėsite pasirinkti net iš +100 teminių laikrodžių užsklandų. Rasite net 11 sporto režimų: irklavimo mašina, joga, elipsinė mašina ir kita. Mėgstate maudytis? Nerkite į vandenį drąsiai, jį galima dėvėti lyjant ar maudantis ir galėsite panerti į 50 metrų gylį. 24 valandas per parą stebėkite širdies ritmą, gaukite įspėjimus apie širdies ritmo pasikeitimus. Čia taip pat rasite ir moterims pritaikytą, fiziologinio laikotarpio įrašymo ir priminimo funkciją. Neturėsite bėdų dėl dažnai išsikraunančios baterijos, nes Xiaomi pasiūlė net 14 dienų baterijos veikimo laiką, o dar geriau, kad įrenginį galėsite pakrauti belaidžiu įkrovimu. 

Fotografuokite nuotoliniu būdu, klausykite muzikos, raskite telefoną, nutildykite telefoną, atrakinkite telefoną, atrakinkite užrašinę, gaukite skambučio priminimus, sekite kalendoriaus priminimus, orų prognozę tiesia savo įrenginio ekrane.

Įsigykite Xiaomi Mi Band 5 Smart Wristband dabar

Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Susiję straipsniai