Lenovo GT2 TWS Mini Bluetooth 5.0 Earbuds apžvalga

Ilgai visų lauktos Lenovo GT2 TWS Mini Bluetooth 5.0 Earbuds jau pasirodė prekyboje ir maloniai stebina savo subtiliu dizainu, aukšta garso kokybe bei iškirtinai gera kaina.

Šios ausinės stebina savo techniniais parametrais. Net 15 valandų akumuliatoriaus veikimo trukmė – suteikia galimybę mėgautis muziką visą dieną pakrovus vos vieną kartą. Itin dinamiška tvarkyklė siūlo HD garso patirtį. Į „Lenovo GT2“ įmontuoti 7,2 mm dinaminiai tvarkyklės ir biofilmų procesoriai kartu su pažangiu kodavimu pagerina muzikos kokybę, žemųjų dažnių garsą, diskantus ir dinaminį diapazoną, suteikia tiesioginę koncertų patirtį ten, kur esate.

Mygtukas ant kiekvieno ausinės leidžia leisti / pristabdyti muziką, keisti dainas ir suaktyvinti virtualius padėjėjus, pvz., „Siri“. Kiekviena ausinė sveria vos 3,8 g. Ausinės turi  trijų dydžių keičiamus minkštus silikoninius ausų antgalius, užtikrinančius tinkamą ir patogų dėvėjimą, o mažas belaidžio įkrovimo dėklas yra itin patogus jį nešiotis bet kur.

Minimalistinis sandarus dizainas atsparus dulkėms ir yra atsparus vandeniui IPX4. Juodas apvalkalas yra patvarus, lengvai įsilieja ir lieka paslėptas

Kviečiame įsigyti šias ausines vos už 19.99

Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Susiję straipsniai