Išmaniems tėvams – 4 programėlės, kurios padės palengvinti kasdienes užduotis

išmaniems

Gyvename laikais, kai norisi spėti visur – auginti vaikus, siekti karjeros, keliauti, skirti kokybiško laiko sau… Deja, bandymas viską atlikti tobulai dažniau veda ne prie idilės, o išprotėjimo. Gerai, kad dar greičiau už mus juda technologijos, padedančios palaikyti tokį gyvenimo tempą. Dalinamės 4 išmaniomis programėlėmis tėvams, kurios padės geriau susitvarkyti su buitimi ir kasdienėmis užduotimis.

„TAMO IŠMANIEMS“

„TAMO IŠMANIEMS “ – tai TAMO e. dienyno programėlė, kurioje sekti savo vaikų rezultatus galima dar patogiau. Mobilioje aplikacijoje matysite visas naujienas ir svarbiausius įvykius: pažymius, namų darbus, pastabas, pagyrimus. Čia taip pat sužinosite apie planuojamus tėvų susirinkimus ir stebėsite artimiausių renginių kalendorių. Taip informaciniai pranešimai apie mokinio pažangą ar lankomumą yra pateikiami vienoje platformoje, suteikiant galimybę sekti net kelių vaikų ugdymo procesą vienu metu. „TAMO IŠMANIEMS “ skirta visai šeimai, programėlėje įdiegta bendravimo žinutėmis funkcija, todėl ja naudotis ir lengvai komunikuoti gali visi vartotojai. „TAMO IŠMANIEMS “ atsisiųsti galite čia.

Patogesniam planavimui – „Cozi“

Kuo daugiau šeimos narių – tuo daugiau planų ir grafikų, prie kurių reikia derintis. „Cozi“ programėlė padės viską sujungti į vieną patogią aplinką, kurioje galėsite koordinuoti šeimos veiklas. Mobilioje aplikacijoje integruotas šeimos kalendorius, kuriame matysite ne tik savo, bet ir kitų dienos įvykius. Čia galėsite vieni kitiems paskirti užduotis, sudarinėti pirkinių krepšelius ar planuoti vakarienę. Programėlė netgi turi funkciją, kuria galėsite išsisaugoti patikusius receptus ir pagal juos įtraukti produktus į sąrašą. Atsisiųsti „Cozi“ galite čia.

Šeimos asistentas „Family Wall“

Tai dar viena patogi programėlė, kuri padės planuoti šeimos veiklas. Bendrame kalendoriuje matysite visus vaikų užsiėmimus, būrelius ir galėsite pažymėti sau svarbius įvykius. „Family Wall“ galima sinchronizuoti su telefonu ar naudojamu kalendoriumi, į kuriuos gausite pranešimus, kad nieko nepraleistumėte. Aplikacijoje taip pat galėsite žymėti darbų sąrašus, planuoti pirkinius, pietus ar vakarienę. Programėlė turi nuotraukų dalinimosi funkciją ir galimybę sekti buvimo vietą, kuri pažymės, ar jūsų vaikai šiuo metu saugioje zonoje. Be visų šių privalumų, „Family Wall“ turi ir savo „Family Messenger“ – juo galėsite tiesiogiai susirašinėti ir bendrauti su savo šeimos nariais. Atsisiųsti programėlę galite čia.

Darbų organizavimui – „OurHome“

„OurHome“ – patogi, smagaus dizaino mobili aplikacija, skirta planuoti ir perduoti užduotis vaikams bei mokyti juos atsakomybės. Kiekvienas programėlės naudotojas pasirenka savo avatarą – mielą gyvūnėlį, kurio tikslas surinkti kuo daugiau taškų. Taškus vaikai gauna už įgyvendintas užduotis, kurios gali būti įvairios – atlikti namų darbus, išnešti šiukšles, susitvarkyti kambarį, padaryti mankštą ir t. t. Taškų sistema padeda išlaikyti motyvaciją – surinkus tam tikrą jų skaičių vaikui suteikiamas apdovanojimas. Apdovanojimus kuria patys tėvai – tai gali būti pinigai, saldumynai, kompiuterio ar televizoriaus laikas. Visas užduotis turi patvirtinti suaugusieji, kurie apie tai gauna pranešimus į programėlę ar savo kalendorių. Daugiau apie išmaniąją programėlę „OurHome“ galite sužinoti čia.

Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Susiję straipsniai