Kaip aplankyti dar neaplankytą

baltu_mitologijos_rekreacinis_takas

Iš lūpų į lūpas dalinimasis kokybiškomis koordinatėmis, renginiais ir žygiais, prisiglaudusiais netikėčiausiuose gamtos kampeliuose – mintis kitokiems savaitgalio planams. Aplankyti, kuo daugiau objektų, sudalyvauti žygyje, kuris suteiktų dar ir gilesnių istorinių žinių, į tą pačią mus supančią aplinką pažiūrėti kitu kampu – misija įmanoma.

Aktyvus laisvalaikis gryname ore, atpalaiduojanti meditacija ar atradimų kelionės – pasirink vieną ir bus galima pasakyti, ko tau reikia. Visa tai ir dar daugiau – gamtos prieglobstyje sutinkami džiaugsmai, ypač šiuo jautriu žmonijai laikotarpiu. Tačiau visgi, kaip pabėgti nuo rutinos, išmanaus pasaulio ir rasti atokvėpį gamtoje, kai, rodos, viskas ir taip jau apkeliauta?

BALTŲ MITOLOGIJOS REKREACINIS TAKASidėja Jūsų mistiškam savaitgaliui su šeima.  Čia miško glūdumoje tebestovi gražiosios vaidilutės ir išmintingieji žyniai vis dar saugantys amžinąją ugnį. Keliaujant patogiai įrengtais takeliais čia sutiksite visus baltų dievus su galinguoju Perkūno dievu priešakį, kuris sprendžia prasikaltusių likimą. Takai  sukurti taip, kad kiekviena skulptūra tarsi pasakotų savo istoriją, tad tokia išvyka paliks ne tik įspūdį, bet ir papildys Jūsų ar Jūsų mažiausių žinių bagažą.

Baltų mitologijos rekreacinis takas

PĖSČIŲJŲ PAŽINTINIS TAKAS BIJOTŲ-ŠIRVINTO MIŠKAIS METELIŲ REGIONINIAME PARKEkalbantys medžiai ir supynės ant vandens! Taip skamba poilsis prie vieno didžiausių Lietuvoje ežerų – Dusios. Čia sutiksite net keletą skirtingų ilgių maršrutų pagal savo poreikį, o jais vaikštant, vaikams bus įdomu atsakyti į užduodamus klausimus tam tikrose kelio atkarpose, kuriuos sufleruos.. Medžiai!

Pažintinis takas „Bijotų – Širvinto miškais“

NEVĖŽNINKŲ REKREACINIAME MIŠKO TAKEstotelė poilsiui ir gamtos grožiui apmąstyti. Aboretumo tipo pažintinis takas su skulptūromis iš karto nustebins prie vartų pasitinkančiais miško valdovais – išmintingąja pelėda, gudriąja lape ir šmaikščiuoju vilku. O keliaujant takeliais turėsite progą ne tik susipažinti su augalų rūšimis, bet ir prisėsti, pamąstyti, gėrėtis gamtos stebuklais. Mylėti.

Nevėžninkų rekreacinis miško takas

SAMYLŲ KAIMO REKREACINĖ POILSIAVIETĖišsiilgusiems pramogų ir nuotykių. Prie Kauno marių įrengta prieplauka, kur nuleidžiamos valtys, vandens motociklai, tad galima užsiimti ekstremaliomis sporto rūšimis. Įrengtose poilsio zonose turite galimybę smagiai leisti laiką, o ilsintis prie laužo grožėtis atsiveriančiu nuostabiu marių peizažu.

Samylų kaimo rekreacinė poilsiavietė

Lietuvos žavesys ten, kur jūra, kopos, ir ten, kur istorinius šimtmečius skaičiuojantys stovi dvarai.. Lietuvos grožis pažintiniuose takuose, nematytuose gamtos kampeliuose, labiausiai kalnuotose vietovėse, ir tarp aukščiausių medžių. Kviečiame atrasti šiuos gamtos kurtus stebuklus, tuo pačiu atrandant mūsų kraštą iš naujo. GAMTOS PARKAI – tai visi gamtos smaragdai sutalpinti vienoje vietoje internetinėje platformoje. Jums vieno mygtuko paspaudimu pakaks išsirinkti regioną, o naujosios technologijos pateiks virtualų sąrašą su tos vietos lankytinais objektais, kuriuos galėsite įtraukti į savo pažinimų maršrutą.

GAMTOS PARKAI skirtas įvairaus amžiaus grupių žmonėms: čia savo nuotykį ras ir mažiausieji, nuklysdami paslaptingų istorijų gamtos takais, ir senjorai, beieškantys ramaus atokvėpio kampelio. Projektas siūlo lankytinus objektus, suskirstytus pagal regioną, o tuomet laisvę susikurti sau unikalų maršrutą palieka lankytojui. Kelionės taškai ir objektai priklauso nuo to, kas bus keliauninkai ir koks jų tikslas – atrasti dar neatrastus gamtos kampelius vyks šeima kartu su mažais vaikais, paaugliais, ar į pažintinį kelią leisis garbaus amžiaus žmonės, ieškantys pasyvesnių pramogų. Noras atgaivinti istoriją ir netikėčiausius jos vingius smalsuolius atveda į įspūdingas dvarvietes, o turint tikslą tyrinėti gamtos sukurtas paslaptis, keliautojai renkasi pažintinius takus.

Svarbu besidairant į svečias šalis nepamiršti, kokį grožį turime visai čia pat. Kurkime kuo daugiau akimirkų gamtoje, kuriose laikas sustotų, o noras grįžti vėl, atvestų mus prie atradimų džiaugsmo lobių.

Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Susiję straipsniai