Mąstymą lavinantys žaidimai vyresniems vaikams

žaidimai vaikams

Šiuolaikiniai tėvai, auginantys vyresnio amžiaus vaikus, susiduria su tikrais iššūkiais norėdami paskatinti vaikus žaisti mąstymą lavinančius žaidimus. Kalbame apie iššūkį todėl, kad žaidimai šiuo atveju konkuruoja su išmaniaisiais telefonais, planšetėmis, tad turi kaip reikiant sudominti vaikus. Parinkome dešimt mąstymą lavinančių žaidimų vyresniems vaikams, kurie drąsiai gali konkuruoti su išmaniaisiais įrenginiais ir suteikti daug naudos jūsų atžaloms.

„Monopolis“

Žaidimų rinkoje tikrai ne naujokas, bet populiarumu nesiskundžia. Vis išleidžiama skirtingų, naujų „Monopolio“ versijų, tad tikrai bus iš ko pasirinkti. Žaidimas įtraukia ir vaikus, ir suaugusius. Bus šaunus laisvalaikio praleidimo būdas visai šeimai. Šis žaidimas vyresniems vaikams skatina mąstymą, strategijų kūrimą, matematikos įgūdžius.

Šaškės ir šachmatai

Abu žaidimai vaikams lavina mąstymą, skatina kurti strategijas, išbandyti įvairias taktikas, numatyti ėjimus į priekį. Žaidimai skirti dviem žaidėjams. Galite rinktis įprastus arba kelioninius žaidimus. Pastarieji padės pasirūpinti turiningu vaikų laiku keliaujant.

„Aš žinau“ 

Šis edukacinis žaidimas – tai daugybė klausimų, į kuriuos atsakymus reikia surasti labai greitai! Žinios, sumanumas ir greitis yra tai, kas reikalinga sėkmingam pasirodymui žaidžiant šį žaidimą.

„Alias“

Didžiulio populiarumo sulaukęs žaidimas, vis dar nesitraukiantis iš populiariųjų sąrašo. Žaidimas vyresniems vaikams įtrauks draugų būrį ar visą šeimą. Mąstykite, galvokite, įveikite iššūkius. Rinkoje rasite daug šio žaidimo modifikacijų.

Stalo žaidimas „Lietuva“ 

Šis žaidimas leis pasitikrinti turimas žinias ir daug ką sužinoti apie savo šalį: sportininkus, upes, istoriją ir daug kitų aspektų. Žaidimas lavina mąstymą ir leidžia kaip reikiant padidinti žinių bagažą.

„Brain Games Logic Cards“ 

Kartu su šiuo žaidimu lavinkite mąstymą, logiką ir skaičiavimo įgūdžius bei kritinį mąstymą!

„Ticket to Ride Europe“

Žaisdami šį žaidimą vaikai keliaus po Europą traukiniais – ties naujas linijas, kurs jų tiesimo strategijas, numatys įvairias taktikas bei ėjimus. Logiką, matematinius įgūdžius, mąstymą bei vaizduotę lavinantis žaidimas vaikams.

„Catan“ 

Šis stalo žaidimas liaupsinamas jau seniai ir nė nemano palikto vaikiškų žaidimų topų. Žaisdami neišvengsite  mąstymo, planavimo, skaičiavimo, strategijų kūrimo, mat reikės pasirūpinti miestų plėtra, susisiekimu, išteklių gavimu bei jų naudojimų ir t.t. Įtraukiantis žaidimas visai šeimai!

„Scrabble“

Nepaprastai įdomus, patiksiantis ir vaikams, ir tėvams. Žaidimas vyresniems vaikams leis turtinti žodyną, skatins strateguoti, lavins planavimo įgūdžius, atmintį, mąstymą.

Domino

Tai – nemirštanti klasika. Platus jų pasirinkimas leis atrasti atitinkantį vaiko amžių.

Pasirūpinkite turiningu ir kokybišku savo vaiko, šeimos laiku. Mąstymą lavinantys žaidimai vaikams – investicija į vaiko ugdymą per smagias veiklas.

Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Susiję straipsniai