Sausos rankos – kaip prižiūrėti rankų odą?

Rankų oda

Šiuo metu viso pasaulio gydytojai, valdžios atstovai, sveikatos ekspertai kartoja: „PLAUKITE RANKAS!”. Jau tapo elementari visos šeimos rutina. Rankas plauna tėtis, mama ir brolis, ir sesė. VISA šeima!!! Tai bendras visų mūsų pasaulio žmonių tikslas – sustabdyti Covid-19 pandemijos plitimą. Tai išties yra labai gražu, kai šiam tikslui įsipareigoja visi šeimos nariai.

Kadangi visa šeima kasdien naudoja prausiklius, muilus, todėl norime pakalbėti apie jų ne tik teigiamas, bet ir neigiamas savybes. Kai kuriems suaugusiems ir vaikams plaunant per dieną daug kartų, rankų oda išsausėja, sutrūkinėja, atsiranda bėrimų, gali atsirasti kontaktinis dermatitas, kurį sukelia muilas. Natūralus odos apsauginis barjeras susilpnėja ir būtent dėl šios priežasties mūsų rankų oda išsausėja, šerpetoja, skilinėja.

Sausa rankų oda, nėra sveikos odos požymis! Sausoje odoje greičiau plinta mikrobai, bakterijos, ji yra greičiau linkusi į alergijas, taip pat gali jas niežėti ir nyksta jų estetinis grožis. Kaip sumažinti šį diskomfortą? Pagrindinė prevencinė priemonė yra rankų kremo pastovus naudojimas.

Aišku pirmiausiai reikėtų rinktis ne sintetinę produkciją. Šiuo atveju atkreipti dėmesį siūlome į gamintoją RIVAGE. Tai Negyvosios jūros mineralų natūrali produkcija. RIVAGE rankų kremo sudėtyje mineralinės druskos sujungtos su medumi ir sviestmedžiu. Minkština, apsaugo ir sumažina rankų sausumą, šiurkštumą.

Taigi po kiekvieno rankų plovimo ar dezinfekcinių priemonių naudojimo, naujas įprotis – rankų kremas. Kadangi RIVAGE rankų kremas pagamintas iš natūralių ingredientų, jį naudoti gali visi šeimos nariai, tiek maži, tiek dideli. Šio kremo sudėtyje nėra kvepalų ar dažiklių, todėl taip pat ir vyrams yra unikali rankų odos gelbėjimo priemonė, kuri mažina ir pernelyg didelį rankų prakaitavimą.

Rankų kremas lepina, ramina, minkština ir lygina pavargusią rankų odą, turintis intensyvių, drėkinamų elementų kombinaciją su sviestmedžiu ir kitais atgaivinančiais Negyvosios jūros mineralais. Atminkite kremo tepti reikia ne daug, nes tekstūra tolygiai tepasi ant odos, greitai įsigeria ir nelieka nemalonaus lipnumo pojūčio.

Šiuo karantino laikotarpiu specialus RIVAGE pasiūlymas – su kiekvienu užsakymu už 50 eur, dovanojame ir Negyvosios jūros mineralinį šampūną plaukams. Pristatymas nemokamai. Užsakyti čia:  www.rivagecare.lt

Specialus projektas VšĮ „Versli Lietuva“ – „Internete karantino nėra“.

Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Susiję straipsniai