Savaitgalio pramogos Vilniuje – ką veikti su vaikais?

pramogos vilniuje

Artėjant savaitgaliui vis ieškote, ką smagaus būtų galima nuveikti su visa šeima? Kad laisvalaikis būtų turiningas ir nenuobodžiautumėte, dalinamės idėjomis, kokios pramogos Vilniuje gali būti įtrauktos į jūsų veiklų planą ir tikrai patiks vaikams.

Pažintys su gyvūnais

Tiek įvairaus amžiaus vaikams, tiek suaugusiesiems patinka gyvūnai, todėl nenuostabu, kad itin populiarios lankytinos vietos yra tos, kuriose galima iš arčiau stebėti ar susipažinti su įvairiomis jų rūšimis. Kokių pramogų su gyvūnais galima rasti Vilniuje ir aplink jį?

  • Zoopark. Tai pačiame Vilniuje, Ogmios mieste, įsikūręs uždaras zoologijos sodas, kuriame rasite labai daug egzotiškų gyvūnų: beždžionių, surikatų, lemūrų, papūgų ir t. t. Smagiausia dalis yra ta, kad didžioji dalis šių gyvūnų laikomi laisvai, o ne narvuose. Tai parodo ne tik zoologijos sodo etiškumą, bet ir lankytojams suteikia galimybę su gyvūnais susipažinti iš labai arti.
  • Alpakų ūkis. Alpakos – tai be galo mieli gyvūnai, kurių ūkis yra įsikūręs netoli Vilniaus, Trakų rajone. Čia galima atvykti į ekskursijas, kurių metu šeimininkai įdomiai ir įtraukiančiai papasakos apie šiuos išskirtinius gyvūnus, o vėliau galėsite su vaikais pamatyti alpakas gyvai, jas paglostyti, pamaitinti.

Muziejai Vilniuje

Vilniuje galima rasti ne vieną įdomų muziejų, skirtą ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Juos ypač patogu lankyti, jei oras lauke nedžiugina, tačiau vis tiek norisi kur nors išeiti iš namų.

  • Iliuzijų muziejus. Tai vieta, kuri patiks ir mažiesiems, ir kiek vyresniems vaikams – čia jie galės pasidaryti daug įdomių nuotraukų. Muziejuje rasite veidrodžių labirintą, velnio tunelį, anti-gravitacijos kambarį ir daug kitų atrakcijų.
  • Žaislų muziejus. Šis muziejus tėveliams sukels nostalgiją, o vaikams patiks dėl įdomių ir dar neregėtų žaislų, surinktų iš įvairių laikotarpių. Mažieji čia galės išbandyti daugybę žaidimų, sužinoti kas yra sukučiai ar pašaudyti į kosminius laivus žaidimų automatu, kuris buvo kurtas dar SSSR.

Aktyvios pramogos Vilniuje

Mėgstantiems aktyvesnes pramogas, Vilnius taip pat turi ką pasiūlyti. Dalinamės keletu idėjų norintiems daugiau pajudėti.

  • Batutų parkas. Vilniuje įsikūręs ne vienas batutų parkas, kuriuose vaikai gali šokinėti ant skirtingų dydžių batutų ir bandyti įveikti užduotis ar leistis specialiomis čiuožyklomis. Ši pramoga ypač patiks mažiesiems, iki 8 metų vaikams.
  • Kartingai. Epower Arena Kartodromas Vilniuje turi specialius vaikiškus elektrinius kartingus. Čia jie galės išbandyti savo jėgas ir pasivaržyti su kitais dalyviais. O kad nenuobodžiautų ir tėveliai, jiems rekomenduojame leistis į nuotykį suaugusiems skirtoje trasoje.
Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Susiję straipsniai