Top 5 geriausi svetainių kūrimo įrankiai 2020 metais

penki-geriausi-svetainiu-kurimo-irankiai

Iškilus klausimui kaip sukurti internetinę svetainę norime supažindinti su geriausiais internetinių portalų kūrimo įrankiais, kuriems naudoti nereikia programavimo žinių. Naudojant mūsų apžvelgiamus įrankius sukurti pilnai veikiančią, pritaikytą mobiliesiems telefonams internetinę svetainę galima greitai ir lengvai.

Geriausi portalų kūrimo įrankiai dabar leidžia sukurti nuo paprastų vieno puslapio apimties svetainių iki profesonalių elektroninių parduotuvių. Šiuo straipsniu mes norime jums, mūsų skaitytojams, pagal jūsų individualius poreikius padėti pasirinkti geriausią sprendimą susikurti svetainę. Tam, kad jums pasirinkti būtų kuo paprasčiau, surinkome visą informaciją reikalingą apsispresti kokį svetainių kūrimo įrankį pasirinkti pagal skirtingas paskirties kategorijas.

1. Hostgator

Susikurkite svetainę su Hostgator dabar

Rekomenduojame: Hostgator yra web hostingo kompanija, turinti savo internetinių svetainių kūrimo platformą ir siūlanti patrauklias kainas.

Kategorija: svetainių kūrimo įrankis ieškantiems geriausios kainos pasiūlymo

Kas mums patinka: Hostgator į šį sąrašą patenka dėl savo labai konkurencingų kainų, manome, kad tai vienas pigiausių būdų susikurti internetinę svetainę. Esminis skirtumas tarp kitų šio sąrašo kompanijų yra tas, kad Hostgator pagrindinė veikla yra internetinių svetainių talpinimo paslaugos (web hosting). Web hosting rinka yra labai konkurencinga ir kainos yra vienas pagrindinių klientų sprendimų niuansų. Hostgator svetainių kūrimo platforma yra lengva naudoti ir pakankamai galinga norint susikurti funkcionalią svetainę. Perkant pigiausią vienerių metų planą gaunamas nemokamas domenas, SSL sertifikatas ir nėra ribojamas svetainės lankytojų skaičius. Svetainių kūrimo platforma yra lengvai suprantama ir naudojama. Verta paminėti, kad Hostgator teikia klientų aptarnavimo paslauga visą parą.

Į ką rekomenduojame atkreipti dėmesį: Hostgator svetainių kūrimo platforma siūlo net 45 dienų pinigų gražinimo garantiją, todėl turėsite daug laiko išbandyti paslaugas. Kitos platformos, aptartos šiame straipsnyje, siūlančios galimybes nemokamai susikurti svetaines, turi tam tikrus limitus bei nemokamose svetainėse yra rodomos reklamos. Todėl norint turėti asmeninę svetainę, reikės įsigyti mokamą svetainių kūrimo platformos versiją.

Kaina: nuo €3.30 per mėnesį. Susikurkite svetainę dabar

Apibendrinimas: Hostgator svetainių kūrimo platforma yra puikus pasirinkimas norintiems pigaus sprendimo.

2. Wix

Wix yra svetainių kūrimo įrankių lyderis visame pasaulyje. Daugiau nei 160 milijonų žmonių pasaulyje sukūrė savo internetines svetaines naudodami Wix.

Kas mums patinka: Wix turi daugiau nei 500 svetainių maketų, kuriuos panaudojus galima lengvai susikurti gražiai atrodančią svetainę. Pats svetainės kūrimo įrankis nereikalauja programavimo, o suteikia galimybes tiesiog pelės paspaudimais formuoti svetainės dizainą. Tekstinis turinys, nuotraukos ir video įdedamas labai lengvai. Ši platforma turi dirbtinio dizaino intelekto galimybę – suteikia galimybę sukurti automatiškai sugeneruotą svetainę priklausomai nuo jūsų atsakymų į kelis klausimus. Tai puiki galimybė išbandyti šį svetainių kūrimo įrankį ir susikurti nemokamą svetainę. Turime paminėti tai, jog jūsų nemokama svetainės versija reklamuos Wix. Norint turėti svetainę be reklamų yra siūlomi svetainių talpinimo planai kainuojantys nuo €8.50 per mėnesį.

Į ką rekomenduojame atkreipti dėmesį: Wix siūlomi pigiausi mokami planai turi svetainių lankytojų srauto limitus. Šie limitai įsigalioja, kai svetainę aplanko tūkstančiai lankytojų, tada tokia svetainė tampa nepasiekiama. Verta paminėti, jog priklausomai nuo svetainės paskirties, didelius lankytojų srautus yra sudėtinga pasiekti naujai sukurtai svetainei, nes lankytojų srautas įprastai didėja su laiku.

Svetainei sulaukiant vis didėjančio lankytojų srauto, turėtumėt galimybes pakeisti svetainės talpinimo planą į geresnį. Pigiausio plano, kuris nelimituoja lankytojų srauto, kaina yra €12.50 per mėnesį.

Kaina: nuo €8.50 per mėnesį.

Apibendrinimas: manome, jog Wix svetainių kūrimo įrankis yra tinkamas plačiam žmonių ratui, kuris leidžia lengvai susikurti svetainę.

3. Squarespace

Nuostabius svetainių maketus turinti platforma.

Kas mums patinka: Squarespace bibliotekoje yra labai gražiai atrodančių svetainių maketų. Svetainių maketai yra vienas lengviausių būdų susikurti svetainę. Pasirinkus tokį būdą, jums tereikia pakeisti tekstą ir svetainė atrodo profesionaliai. Verta paminėti tai, jog Squarespace suteikia nemokamą SSL sertifikatą, kuris pagerina svetainės saugumo lygį. Taip pat svetainės, naudojančios SSL sertifikatus, yra geriau surandamos Google paieškoje.

Į ką rekomenduojame atkreipti dėmesį: Squarespace nesuteikia ilgalaikės galimybės susikurti nemokamą veikiančią svetainę. Ši kompanija leidžia 2 savaites išbandyti nemokamą versiją, kuri nėra talpinama internete, todėl norint turėti svetainę prieinamą internete, reikės įsigyti mokamą planą. Pastebėjome, jog pats svetainės kūrimo įrankis nėra toks patogus kaip Wix.

Kaina: nuo €10 per mėnesį.

Apibendrinimas: Squarespace yra gražių svetainių kūrimo įrankis, kuris šiek tiek atsilieka nuo konkurentų funkcionalumo srityje.

4. Shopify

Shopify yra numeris 1 pasirinkimas jei reikia sukurti elektroninės prekybos funkciją atliekančią svetainę. Ši platforma suteikia galimybę lengvai susikurti svetainę per kurią galima vykdyti elektroninę prekybą. Tai vienas populiariausių būdų pasaulyje atsidaryti elektroninę parduotuvę be sudėtingų technologinių procesų išmanymo.

Kategorija: elektroninės prekybos svetainių kūrimo platforma

Kas mums patinka: Shopify suteikia galimybes pradėti elektroninę prekybą be specifinių technologinių žinių, kurios yra reikalingos norint užtikrinti sklandžią elektroninę prekybą. Visi procesai susiję su prekių išsiuntimu, apmokėjimais, mokesčiais, sąnaudomis ir kitais svarbiais el. prekybos aspektais yra pateikiami platformoje. Taip pat yra galimybė susisiekti su Shopify klientų aptarnavimo specialistais visą parą.

Į ką rekomenduojame atkreipti dėmesį: Shopify kainų modelis susideda iš trijų pakopų, o šuoliai nuo vienos kainų pakopos yra ganėtinai dideli, todėl reikėtų apsvarstyti ar brangesnėje pakopoje suteikiamos papildomos funkcijos yra pakankamai vertingos.

Kaina: nuo €25 per mėnesį.

Apibendrinimas: Shopify yra puikus pasirinkimas žmonėms, norintiems pradėti elektroninę prekybą ir fokusuotis į verslo vystymą, o techninę elektroninės prekybos dalį vykdyti per tam pritaikytą platformą.

5. WordPress

WordPress.com yra populiariausias pasirinkimas tarp žmonių rašančių tinklaraščius.

Kategorija: svetainių kūrimo platforma norintiems rašyti tinklaraštį / blogą

Kas mums patinka: WordPress.com platforma buvo sukurta su tikslu sukurti galimybes žmonėms rašyti savo blogus. Ši platforma yra bene pats lengviausias būdas pradėti rašyti tinklaraštį. Taip pat ir kainos yra labai patrauklios.

Į ką rekomenduojame atkreipti dėmesį: Ši platforma suteikia ganėtinai standartines personalizacijos galimybes palyginus su kitais svetainių kūrimo įrankiais.

Kaina: nuo €4 per mėnesį.

Apibendrinimas: WordPress.com, mūsų nuomone, yra geriausias pasirinkimas jei norite fokusuotis į tinklaraščio rašymą ir daug dėmesio neskirti svetainės kūrimui.

Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Susiję straipsniai