Velykiniai džiaugsmai su vaikais: liejame sojų vaško žvakes

Dar neatrasta  kūrybinė veikla – žvakių liejimas
Kai tenka praleisti daug laiko namuose su vaikais, dažnam – ir derinant nuotolinį darbą su vaikų priežiūra, vakarais kyla mintis pasimėgauti įtampą mažinančia, raminančia žvakių šviesa – įsijungus tylią muziką ir pasiėmus piešimo reikmenis. Šiuo laikotarpiu galime išbandyti kažką naujo – pasigaminti su vaikais savo gamybos sojų vaško žvakių namų sąlygomis – turint medžiagas ir išsamią instrukciją tai yra tikrai nesudėtingas ir saugus procesas, daugeliui tai – visiškai naujas potyris, o sojų vaško žvakės patiks visai šeimai, nes šis vaškas yra neutralaus kvapo, švariai ir ilgai dega, yra lengvai išvalomas ir ne toks kaitrus, kaip parafinas.

Ko reikės gamybai?
Namuose reiktų turėti du indus vandens vonelei, termometrą, mentelę maišymui, žirklutes. Žvakių gamybos rinkinyje pradedančiam rasite visas medžiagas, reikalingas penkioms 220 ml žvakutėms pagaminti: sojų vašką, stiklinius indelius, dagtis su laikikliais, dagties lipdukus ir medinius įrankius.  Žvakių gamybos rinkinį pradedantiesiems galite įsigyti čia.
Visiems TAMO lankytojams soyacandles.lt skiria 15% nuolaidą žvakių gamybos priemonėms iki balandžio 13 d. Nuolaidos kodas: TAMO15.

soyacandles.lt

Kaip pasigaminti?
Gamybos procesas taip pat labai paprastas: prie žvakių indelių prilipinkite duotus lipdukus, prie jų prilipinkite dagtis, kurios jau paruoštos naudojimui, ir galų gale užverkite po medinį pagaliuką, kad dagtis liejant vašką nepabėgtų. Paruoštus indukus iškart dėkite vietoje, kurioje stings vaškas. Vašką išlydykite (viename puode užvirkite vandenį ir į jį įstatykite kitą indą) ir šiek tiek pravėsus supilstykite į indelius (su rinkiniu gausite tikslią instrukciją, kaip ir kiek lydyti ar vėsinti). Kai žvakės visiškai sustings, galite imtis jų dekoravimo ir papuošti Velykų tematika: indelius apklijuoti dekoratyvia juostele, perrišti užrašais, sudėti į padėklą su velykinėmis dekoracijomis – žalumynais, kačiukais, margučiais. Ir viskas!


Visiems TAMO lankytojams soyacandles.lt skiria 15% nuolaidą žvakių gamybos priemonėms iki balandžio 13 d. Nuolaidos kodas: TAMO15.

Linkime malonių ir kūrybingų akimirkų kartu.


Specialus projektas VšĮ „Versli Lietuva“ – „Internete karantino nėra“.

Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Susiję straipsniai